Dit is een zomerse meditatie om te ontspannen en je weer op te laden met licht en blijheid. In deze meditatie mag sprankelende, blije hartsenergie vrij stromen en geeft het je een liefdevolle boost. Je mag ontspannen en opladen en je helemaal opvullen met blije, zonnige energie.
Het liefst doe je deze meditatie zittend zodat de energie heerlijk kan stromen. Misschien kun je de meditatie wel buiten doen en blote voeten kunnen fijn zijn. Maar ook 4 hoog en met sokken en schoenen aan kun jij genieten van deze energie. Zoek maar een plekje waar je even ongestoord jezelf kunt zijn en neem de tijd voor jezelf.
Wil je meer meditaties van ons?
Centre of joy deelt veel meditaties, artikelen en inspiratie. We willen de wereld mooier maken en meditaties toegankelijk maken voor iedereen. Het maken en delen kost veel tijd, energie en aandacht. Daarom willen we je vragen om een bijdrage. Zo kunnen we meditaties en inspiratie met je blijven delen. Doneer hier je vrijwillige bijdrage, je kunt met Ideal betalen of een bankoverschrijving doen. Dankjewel voor je support!
Heerlijke medietatie
Voel me herboren en gelukkig
altijd mooie en rustige meditaties.
heerlijk, Dank je wel.
Heel graag gedaan Marian! Dankjewel voor je lieve berichtje,
Liefs & licht, Jolanda Maria